Pazartesi, Nisan 01, 2013

GERI DONMEK ISTIYORUM

Aslinda ben "buraya" geri donmek istiyorum... :)

Yine yeni yeniden.

Ama babamin yazisinin ustune blogda birsey yazamiyorum... :(

Anlayanlar anlamis biliyorum. Telefonda soyleyen oldu (canimm anladin sen SEN oldugunu di mi??:))

Ben yani kisaca arada buraya geliyor ve gidiyorum...

Ve evet geri donmek istiyorum; cerden copten havadan sudan yine eski  ama en eski oz hakiki ben gibi !neseli laklaklar etmek ...

Ozume donmek istiyorum.

Ahhh birde konusmadigimiz ama merak edenlere soyleyeyim IYIYIM ben.

Kuguboynu,theHORTingen

7 yorum:

Adsız dedi ki...

bugün buraya bir bakayım dedim ki aa dün yazı yazmışsın..)))
evet canım anladım benim ben olduğumu.:)
sana şöyle bol fotolu mail atasım vardı son günlerde;
burdan ses çıkardım ya, sanırım o sürüklenir biraz.
ne tembel olduk yahuu.:(
öptüm çok.
yağmurun damlan.

KUGUU dedi ki...

:))
yeni torunlarin geliyordur senin simdi,mesgulsundur. isterim bol fotolar elbette. hem onlardan hem senden, evden, bahceden:)

Adsız dedi ki...

torunlardan gelen oldu bile haklısın ama daha ben de görmedim.:)
bu yeni mahallede , anne pisiciklerin bakıldığı asıl evler başka ama benim yemekleri daha seviyorlar sanırım hepsi benim kapıda.:))
ama evet evet bahçeden resimler olmalı ya, meyve ağaçları sırayla çiçek açıyor..:))
eve de hediye çiçekler geliyor. ben de salon için orta boyda bir Benjamin aldım yeşil,beyaz olanından.şöyle büyüsün,kocaman olsun istedim.
ama bizim cadı kedi Carrefour üstüne üstüne bir hücuma geçti nedense? alt salona indi çiçek. hayır ben toprağını eşeler belki diye beklerken, o üstüne uçtu ya. hem de kaç kere. pis cadı, gel ona bir kız teyzesi.:)))

kuguu dedi ki...

tabiki hepsi biliyor hangi kapiya gideeklerini, sadece yemekleri degil kalbi de guzel olani...
Ben de ne kizarim ya tam adamina soyledin:)) kizacagima bir de tepeme yerlestiririm iyicene:))) resimleri bekliyorum ona goree.

Adsız dedi ki...

:) teşekkür ederim benimle ilgili güzel sözlerin için ama o inanki senin güzelliğin.
hııım, bizim cadı kız ortada kucağına çıkacak erkek olmayınca ancak o zaman kadınlarla belkiii ilgilenir.
ama erkek misafirleri ilk defa bile görse, adam daha yerine oturmadan kucağına atlar. öyle edepsiz ah ah..:)))
ama seni çok seveceğine eminim..yaramazlık yaptığında bile kızmayan harika bir teyzeyi kim sevmez? :)

jefferson prince dedi ki...


Zaman Dr Jefferson için teşekkürler, ben çok mutlu ve kocam artık üzgün biliyorum, biz bir aile olarak tekrar bir araya gelirler ve again.Longer bu kıtada yaşayan olabilir keresinde, yine boşanma çalışmanız için teşekkürler gitmedi Servis ihtiyacı insanların you.I irtibata böylece, e-posta trusted.You gerekir bu sitede bırakılır eşit onu affettim.
doctorjeffersontemple@gmail.com

Seni seviyorum.

odilly

Adsız dedi ki...


HELLO to my friends out there i am testifying about the good work of a man who help me it has been hell from the day my husband left me i am a woman with two kids my problem stated when the father of my kids travel i never help he was living but as at two weeks i did not set my eye on my husband i try calling but he was not taken my call some week he call me telling me that he has found love some where easy at first i never take to be serous but day after he came to the house to pick his things that was the time i notice that things is going bad i help he will come back but things was going bad day by day i needed to talk to someone about it so i went to his friend but there was no help so i give it up on him month later i met on the the internet a spell caster i never believe on this but i needed my men back so i gave the spell caster my problem at first i never trusted him so i was just doing it for doing sake but after three day my husband called me telling me that he his coming home i still do not believe but as at the six day the father to my kids came to the house asking me to for give him the spell work to said to my self from that day i was happy with my family thanks to the ekadu priest of (ekadu)ekadu priest he his a great man you need to try him you can as well to tell him your problem so that he can be of help to you his content email is this ekaduspell@hotmail.com indeed you are a priest thank you for making my home a happy home again. remember his email is ekaduspell@hotmail.com